Ogłoszenia Duszpasterskie na niedzielę  - 25.09.2016

Po południu o godz. 15:30 nieszpory, Msza Święta o godz. 16:00

We wtorek - wspomnienie św. Wincentego a Paulo, kapłana

W Środę - wspomnienie św. Wacława, męczennika, po południu o godz. 18:00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza Święta w intencji próśb i podziękowań.

W czwartek - Święto Świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała

W piątek wspomnienie św. Hieronima, kapłana i dra Kościoła, po południu o godz. 18:00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i Msza Święta wspólna za zmarłych.

W sobotę - wspomnienie św. Teresy od Dzieciatka Jezus, dziewicy i dra Kościoła, po południu o godz. 17.30 pierwsze nabożeństwo różańcowe. Podczas nabożeństw różańcowych modlimy się szczególnie za Ojca Świętego, za dzieci i młodzież o katolickie wychowanie, za misje, za chorych, o pokój na świecie, w ostatnim tygodniu za zmarłych. Zapraszamy wszystkich do licznego udziału w nabożeństwach różańcowych. Dzieci uczestnicząc w nabożeństwach będą otrzymywać naklejki tworząc "ŻYWĄ KORONĘ MARYI".

Dziękujemy mieszkańcom osiedla Szczypki, za ofiarę na sprzątanie Kościoła. W tym tygodniu o ofiarę prosimy mieszkańców osiedla Widzisze.

We wtorek 20 września 2016 rozpoczęto kolejny już remont organów w naszym Kościele, rozebrano cały instrument i wyczyszczono. Ławeczki podtrzymujące piszczałki zostały naprawione, wzmocnione i wyprostowane. Wyremontowano piszczałki drewniane, wymieniając w nich tulejki. Poprawiona będzie intonacja poszczególnych głosów, a na końcu strojenie całego instrumentu. Remont wykonuje pan Roman Raźniak z naszym panem Organistą Franciszkiem Widziszem. Remont potrwa około 2 tygodni, przewidywany koszt naprawy ok. 10.000 zł.

Licznik odwiedzin:
xProjekt i wykonanie: www.projektanciwww.pl