Ogłoszenia Duszpasterskie na niedzielę  - 26.06.2016

Po południu o 15.30 Nabożeństwo Czerwcowe, Msza św. o godz. 16.00.

Dziś młodzież z naszej parafii zbiera ofiary przed kościołem na organizacje i przyjęcie młodzieży, która przyjedzie do naszej parafii podczas ŚDM.  Za każdą złożoną ofiarę serdeczne "Bóg zapłać".

W poniedziałek wspomnienie NMP Nieustającej Pomocy

We wtorek wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika

W Środę  UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTYCH APOSTOŁÓW PIOTRA I PAWŁA.

Msze św. w naszym kościele o godz. 7.00, 9.00 a o godz. 18.00 Nowenna do MBNP, Nabożeństwo Czerwcowe i Msza św. w intencji próśb i podziękowań. Składka z uroczystości św. Apostołów Piotra i Pawła przeznaczona jest na "świętopietrze", utrzymanie Stolicy Apostolskiej.

W piątek pierwszy piątek miesiąca, spowiedź rano od godz. 6.00 i po południu od godz. 16.00.  Po południu o godz. 18.00 Nabożeństwo do NSPJ i Msza św. za zmarłych wypominanych w wypominkach rocznych.

W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy w naszej parafii Uroczystość Odpustową ku czci Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny. Uroczysta Suma Odpustowa o godz. 11.00, którą odprawi i kazanie wygłosi Ks. Prałat Tadeusz Dziedzic. Na sumę zapraszamy do licznego udziału parafian, asysty do feretronów, orkiestrę, strażaków, dzieci Pierwszokomunijne i dzieci sypiące kwiaty na procesji.

Dziękujemy mieszkańcom osiedla Bartoszki za ofiarę na sprzątanie Kościoła. W tym tygodniu o ofiarę prosimy mieszkańców osiedli: Jakubiaki i Żądły.

Dziękujemy mieszkańcom osiedli Bartoszki i Łabuzy za wykoszenie i wywiezienie trawy z rowów przy cmentarzu i plebanii.

O zorganizowanie tegorocznych Dożynek Parafialnych w niedzielę 28 sierpnia 2016 prosimy mieszkańców osiedli: Potok, Seusy, Łabuzy, Bartoszki.

-----------------pielgrzymi ŚDM_-----------------------

W piątek 24 czerwca 2016 na godz. 19.00 zapraszamy przedstawicieli rodzin, które przyjmują w domach pielgrzymów podczas ŚDM, celem omówienia pobytu pielgrzymów. Bardzo prosimy o obecność, oraz zapraszamy rodziny, które chciałyby przyjąć jeszcze pielgrzymów do swoich domów. Zachęcamy również by w miarę możliwości zwiększyć liczbę przyjmowanych pielgrzymów w domach. Spotkanie odbędzie się w salce katechetycznej nad garażami.

Lista rodzin z naszej parafii, które przyjmują pielgrzymów na ŚDM wywieszona w gablocie parafialnej i na stronie internetowej, proszę sprawdzić a poprawki naniesiemy na spotkaniu w piątek 24 czerwca.

LISTA PARAFIAN

PRZYJMUJĄCYCH PIELGRZYMÓW