Ogłoszenia Duszpasterskie na niedzielę  - 24.07.2016

  

Dzisiaj z okazji wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców po każdej Mszy Świętej poświęcenie pojazdów i błogosławieństwo kierowców. Ofiary złożone przy okazji poświęcenia zostaną przekazane do MIVA Polska, na zakup środków transportu dla misjonarzy. Po południu o godz. 15:30 nieszpory, Msza Święta o godz. 16:00

 

W poniedziałek święto św. Jakuba Apostoła

 

We wtorek święto św. Joachima i Anny, rodziców NMP

 

W Środę po południu o godz. 18:00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza Święta w intencji próśb i podziękowań.

 

W piątek wspomnienie św. Marty. Po południu o godz. 18:00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i Msza Święta wspólna za zmarłych. Ks. Kardynał Stanisław Dziwisz na piątek 29 lipca udzielił dyspensy od powstrzymywania się od pokarmów mięsnych (postu) na terenie Archidiecezji Krakowskiej

 

Od dnia jutrzejszego gościć będziemy w naszej wspólnocie parafialnej młodzież która przyjedzie na Światowe Dni Młodzieży. Pamiętajmy o nich w modlitwie i dzielmy się z nimi radością wiary.

 

Dziękujemy mieszkańcom osiedle Cieżaki, za ofiarę na sprzątanie Kościoła. W tym tygodniu o ofiarę prosimy mieszkańców osiedla Cyrki i Szarki.

 

 

 

Licznik odwiedzin: 
0211505
Gości online: 7
xProjekt i wykonanie: www.projektanciwww.pl