Ogłoszenia Duszpasterskie na niedzielę  - 16.10.2016

 

Dziś o południu o godz. 15:30 różaniec, Msza Święta o godz. 16:00.

 

W Poniedziałek wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, bpa i męczennika

 

We Wtorek święto św. Łukasza Ewangelisty, patrona służby zdrowia  

 

W Środę  po południu o godz. 17:30 Różaniec i Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, oraz Msza Święta w intencji próśb i podziękowań.

 

W czwartek uroczystość św. Jana Kantego, kapłana, głównego patrona archidiecezji krakowskiej

 

W piątek wspomnienie bł. Jakuba Strzemię, bpa. Po południu o godz.17.30 różaniec i  Msza Święta wspólna za zmarłych.

 

W sobotę wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża.

 

W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Niedzielę Misyjną. Pamiętajmy w naszych modlitwach o misjonarzach i krajach misyjnych w których pracują. Składka w tym dniu przeznaczona jest na potrzeby misji.

 

Dziękujemy mieszkańcom osiedli: Nawary, Koło Poczty, Siekacze, Łęg, Młyn, Snoza, Dziergonie, Kafle,  za ofiarę na sprzątanie Kościoła. W tym tygodniu o ofiarę prosimy mieszkańców osiedli: Reszta Zadworza.

 

Przed Uroczystością Wszystkich Świętych o wykoszenie i wywiezienie trawy z rowów koło cmentarza, plebanii i parkingu prosimy mieszkańców osiedli Seusy i Potok. Co do wywożenia trawy ustalić z panem kościelnym.

 

 

 

 

 

Licznik odwiedzin: 
0225670
Gości online: 1
xProjekt i wykonanie: www.projektanciwww.pl