Ogłoszenia Duszpasterskie na niedzielę 27.11.2016

PIERWSZA NIEDZIELA ADWENTU

 

Dziś rozpoczynamy ADWENT, czas radosnego przygotowania na przyjście Pana Jezusa w tajemnicy Bożego Narodzenia. RORATY odprawiać będziemy codziennie o godz. 17.00, w niedzielę zapraszamy wszystkie dzieci na godz. 11.30. Po południu nieszpory o godz. 15.30 a po nich Msza św. wieczorna.

 

W poniedziałek po południu o godz. 16.30 wypominki listopadowe i Koronka do Bożego Miłosierdzia, o godz. 17.00 Msza św.

 

W środę, święto św. Andrzeja Apostoła, po południu o godz. 17.00 Nowenna do MBNP i Msza św. w intencji próśb i podziękowań

 

W czwartek pierwszy czwartek miesiąca, po Mszy sw. o godz. 7.00 Litania do Imienia Jezus.

 

W piątek pierwszy piątek miesiąca spowiedź rano od godz. 6.00 i po południu od godz. 16.00. O godz. 17.00 Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa  i Msza św. za zmarłych wypominanych w wypominkach rocznych.

 

Zbliża się czas świątecznych zakupów. Zwyczajem lat ubiegłych, prosimy sprzedawców i właścicieli sklepów, aby umożliwili w swoich sklepach zbiórkę darów dla bardziej potrzebujących osób i rodzin w naszej parafii. Sposób zbierania darów podobny jak w latach ubiegłych. Zbiórka darów potrwa od jutra do soboty 10 grudnia 2016. W sobotę wieczorem po zakończeniu zbiórki prosimy właścicieli sklepów, aby zebrane dary przywieźli na plebanię. A Zespół Charytatywny prosimy o przysługę, aby sporządzić paczki i dostarczyć je potrzebującym. Prosimy o pomoc Panie które to robiły w poprzednich latach, oraz członków Rady parafialnej.

 

Chorych parafian odwiedzimy w domach z sakramentami świętymi, ze spowiedzią i Komunia adwentową w sobotę 17 grudnia od godz. 9.00, chorych zgłaszamy od dzisiaj w zakrystii.

 

 

Dziękujemy mieszkańcom osiedli: Pulkówka, Górki, Hyrb, Podleśniaki, Kopcie, Niedośpiały, za ofiarę na sprzątanie Kościoła. W tym tygodniu o ofiarę prosimy mieszkańców osiedli: Kotarby i Chowańce.

 

Licznik odwiedzin: 
0233727
Gości online: 5
xProjekt i wykonanie: www.projektanciwww.pl