Ogłoszenia Duszpasterskie na niedzielę   28.08.2016

Po południu o godz. 15:30 nieszpory, Msza Święta o godz. 16:00

W Poniedziałek wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela

W Środę po południu o godz. 18:00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza Święta w intencji próśb i podziękowań.

W czwartek wspomnienie bł. Bronisławy, dziewicy i pierwszy czwartek miesiąca.

Rozpoczynamy Nowy Rok Szkolny. Msze Święte na rozpoczęcie Nowego Roku Szkolnego:

godz. 8:00 w Kościele - Szkoła nr 1

godz. 9:00 w Szkole nr 2

godz. 9:00 w Kaplicy na Zagródcu - Szkoła nr 3

W piątek pierwszy piątek miesiąca, spowiedź rano od godz. 6:00, po południu od godz. 16:30. Zapraszamy dzieci i młodzież, będzie to dla nich spowiedź na rozpoczęcie roku szkolnego. Prosimy, aby rodzice dopilnowali by dzieci i młodzież przystąpiła do Sakramentu Pokuty. Po południu o godz. 18:00 Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Msza Święta za zmarłych wypominanych w wypominkach rocznych.

W Sobotę wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła i pierwsza sobota miesiąca.

W przyszłą Niedzielę Metropolita Krakowski ks. kard. Stanisław Dziwisz, zaprasza na 24 Pielgrzymkę Rodzin do Kalwarii Zebrzydowskiej. (przeczytać zaproszenie)

Dziękujemy mieszkańcom osiedla Bolisęgi za ofiarę na sprzątanie Kościoła. W tym tygodniu o ofiarę prosimy mieszkańców osiedli Kuce, Muchy, Babiarze, Kowale.

Dziękujemy mieszkańcom osiedli: Potok, Seusy, Łabuzy i Bartoszki, za przygotowanie tegorocznych Dożynek Parafialnych.

Licznik odwiedzin:
xProjekt i wykonanie: www.projektanciwww.pl